طراحی سایت کلینیک 

طراحی سایت کلینیک و طراحی سایت مرکز درمانی گروه هایی مانند : طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی ، طراحی سایت کلینیک زیبایی ، کلینیک روانپزشکی ، طراحی سایت درمانگاه، طراحی سایت پاراکلینیک را شامل می شود.

طراحی سایت درمانگاه

 طراحی سایت درمانگاه ازجمله طراحی های سایت هایی هستند که به جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان انجام می شوند.  وب سایت کلینک برای رابطه بهتر بیماران با پزشکان و درمانگاه طراحی می شود.برای معرفی خدمات کلینیک خود به افراد بیشتری نیاز به طراحی سایت کلینیک خواهید داشت. طراحی وب سایت برای کلینیک نه تنها به معرفی خدمات شما کمک می کند بلکه باعث افزایش مراجعه کننده ها و در نتیجه افزایش درآمد می شود.

در دنیای امروزی با گسترش استفاده عموم از اینترنت ایجاد وب سایت درمانگاه برای کلینیک ها از اهمیت  بالایی برخوردار است.  اگر درمانگاه یا کلینیکی بخواهد در آینده به موفقیت و محبوبیت برسد باید  به طراحی سایت  خود اهمیت ویژه دهد.
اگر شما فرد آینده نگری هستید و می خواهد برند درمانگاه خود را ماندگار کند عمل کنید باید راه اندازی سایت درمانگاه را در اولویت خود قرار دهید.

چرا طراحی سایت درمانگاه نیاز است؟

طراحی وب سایت کلینیک

علم اینترنت پیشرفت کرده است و غالب افراد به جهت یافتن پاسخ های خود، مکان های مورد نظر به اینترنت مراجعه می کنند. علاوه بر این درمانگاهها و کلینیک ها از جمله مواردی هستند که کاربران زیادی به جهت نیاز سلامتی موارد مربوط به آن ها را جستجو می کنند. ضرورت طراحی وب سایت درمانگاه به این جهت پررنگ شده است . افراد می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات درمانی را برای خود بیابند.

 کاربران فضای مجازی دوست دارند تا نمونه کارها و خدمات درمانگاه ها را در اینترنت ببینند . بعد از مقایسه درمانگاه های متفاوت به بهترین آن مراجعه کنند. بنابراین طراحی سایت درمانگاه به عنوان یک ضرورت مطرح شود.
اگر شما دارای درمانگاه و کلینیک هستید باید به سرعت تصمیم به ایجاد وب سایت درمانگاه بگیرید تا از رقابت با سایر درمانگاه ها جا نمانید. به واسطه طراحی درمانگاه شما می توانید وارد دنیای مجازی شوید و از امکانات بی نظیر این دنیا استفاده کنید.

طراحی سایت درمانگاه یا کلینیک

طراحی سایت درمانگاه یا طراحی سایت کلینیک ازجمله طراحی های نیازمند تیم طراحی حرفه ای به جهت طراحی است.
راه اندازی سایت درمانگاه نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و نقشه کاری دارد. در برنامه ریزی طراحی سایت درمانگاه باید مشخص باشد که هدف از ایجاد وب سایت درمانگاه چیست؟ عملکرد غالب در طراحی وب سایت درمانگاه به چه صورت خواهد بود؟ چه کاربرانی مراجعه کننده سایت درمانگاه هستند؟ چه رنج سنی از سایت درمانگاه استفاده می کند؟ خدمات مورد نیاز در ساخت سایت درمانگاه چیست؟ و غیره.
سوالات بسیاری در ابتدای مسیر ایجاد وب سایت درمانگاه باید پرسیده شود تا طراحی وب سایت کلینیک انجام شده کاربردی و کارآمد باشد.

 

چه امکاناتی به جهت طراحی سایت درمانگاه پیشنهاد می شود؟

هر سایتی با هر موضوعی نیازمند امکانات خاصی است. خدمات طراحی سایت درمانگاه نیز با توجه به موضوع آن متفاوت و منحصر به فرد خواهد بود. شناخت برخی از خدمات ارائه شده به جهت راه اندازی سایت درمانگاه به شما کمک می کند تا در زمان تصمیم گیری به جهت ایجاد وب سایت درمانگاه بتوانید هوشمندانه عمل کنید.
شما به واسطه انتخاب هوشمندانه امکانات طراحی سایت در ابتدای کار از رقبای خود چندین پله جلوتر خواهید بود.

طراحی وب سایت کلینیک

امکانات طراحی سایت کلینک

 1. صفحه درباره ما
 2. تاریخچه و درباره ما، در این قسمت می توانید ماهیت درمانگاه خود را در طراحی سایت درمانگاه شرح دهید.
 3. حوزه های فعالیت، این قسمت به جهت تفاوت حوزه های کاری درمانگاه در راه اندازی سایت درمانگاه اهمیت ویژه ای دارد.
 4. رضایت مشتریان، شما می توانید بخشی به عنوان رضایت مشتریان در طراحی سایت درمانگاه داشته باشید، تا جلب اعتماد بیشتری صورت پذیرد و نظرات آنان را در سایت قرار دهید.
 5. جهت افزایش وفاداری و اهمیت دادن به بیماران می توانید فرم نظرسنجی را در برنامه طراحی وب سایت درمانگاه قراردهید.
 6. افتخارات و موفقیت ها، اگر درمانگاه شما از جمله مراکز برجسته است، این قسمت در طراحی سایت درمانگاه ضروری است.
 7. چارت سازمانی، امکان اطلاع رسانی به بیماران در رابطه با روند اداری درمانگاه شما را ارائه می کند.
 8. گالری تصاویر، در این بخش در طراحی سایت می توانید تصاویر بعد و قبل بیماران را قرار دهید. معمولا این مورد در کلینیک های زیبایی مورد استقبال قرار می گیرد.
 9. نقشه گوگل، در این بخش شما به جهت دسترسی آسان تر بیماران می توانید موقعیت کلینیک خود را قرار دهید.
 10. ارسال نوتیفیکیشن بر روی مرورگر، به واسطه این امکان شما می توانید جدیدترین اتفاقات سایت خود را اطلاع دهید.
 11. امکان رزرو آنلاین، این بخش در طراحی سایت درمانگاه می تواند به عنوان نقطه قوت تاثیر گذاری در نظر گرفته شود.
 12. قرار دادن چارت پزشکان حاضر، سبب می شود تا بیماران بدانند که چه زمانی می توانند به کلینیک یا درمانگاه مراجعه کنند.
 13. صفحه خدمات، سبب می شود تا خدمات ارائه شده در کلینیک شما برای بیماران قابل مشاهده باشد.
 14. پرسش های متداول، در این بخش در طراحی سایت درمانگاه، شما می توانید به رایج ترین سوالات بیماران در زمینه درمانی خود پاسخ دهید
امکانات متنوع زیادی به جهت ایجاد وب سایت درمانگاه وجود دارد که بر اساس خواسته شما و مشاوره تیم رایان قابل ارائه است. در واقع شما باید تصمیم بگیرید که چه امکاناتی به جهت طراحی سایت درمانگاهی ضروری است.

نکات طراحی سایت درمانگاه

 • در ساخت سایت درمانگاه از ساده ترین نوع دسترسی استفاده کنید.
 • رنگ آبی و سفید و یا سبز به جهت ایجاد وب سایت درمانگاه پیشنهاد می شود.
 • سایت درمانگاهی بهتر است که بخشی به جهت اطلاع رسانی و ارائه مقالات داشته باشد.
 • سرعت سایت در طراحی سایت درمانگاهی از جمله اولویت ها به شمار می رود.
 • سایت ریسپانسیو باشد.
 • و غیره

هر سایتی با هر موضوعی نیازمند امکانات خاصی است. خدمات طراحی سایت درمانگاه نیز با توجه به موضوع آن متفاوت و منحصر به فرد خواهد بود. شناخت برخی از خدمات ارائه شده به جهت راه اندازی سایت درمانگاه به شما کمک می کند تا در زمان تصمیم گیری به جهت ایجاد وب سایت درمانگاه بتوانید هوشمندانه عمل کنید.
شما به واسطه انتخاب هوشمندانه امکانات طراحی سایت در ابتدای کار از رقبای خود چندین پله جلوتر خواهید بود .

این مزیت سبب می شود تا شما در آینده نزدیک دارای یکی از بهترین سایت های طراحی شده در زمینه خدمات درمانگاهی و کلینیکی باشید.

clinic website

خدمات ویستا وب به جهت طراحی سایت درمانگاه

ویستا وب به واسطه تجربه منحصر به فرد و کاربردی در زمینه طراحی سایت درمانگاه به شما خدماتی را ارائه می دهد که شما به واسطه این خدمات قدرت رقابت بیشتری را به دست خواهید آورد. در ادامه به برخی از خدماتی که در زمان راه اندازی سایت درمانگاه شما به دست می آورید خواهیم پرداخت:

 • سرعت بارگذاری بالا و خیره کننده در طراحی وب سایت درمانگاه
 • طراحی سایت درمانگاه به واسطه استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و زبان های برنامه نویسی
 • استفاده از گرافیک جذاب و خیره کننده در ایجاد وب سایت درمانگاه
 •  پنل مدیریتی قدرتمند به جهت مدیریت سایت پس از طراحی سایت درمانگاه
 • ارائه پنل مدیریتی به زبان فارسی
 • ارائه پشتیبانی ۱۲ ماهه پس از راه اندازی سایت درمانگاه
 • امکان ساخت لوگو اختصاصی به جهت برند سازی در زمان طراحی سایت درمانگاه
 • ارائه طراحی سایت درمانگاه بر پایه UX/UI
 • ایجاد وب سایت درمانگاه بر اساس اصول بهینه سازی و سئو سایت شما
 • و بسیاری خدمات دیگر….

خدمات ویستا وب به منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات بهینه  طراحی سایت درمانگاه

خدمات متنوعی در رابطه با طراحی سایت درمانگاه قابل ارائه است. هر کدام از این خدمات بر اساس کارایی و اهمیت خود قیمت مشخصی دارند. در نهایت مجموع خدمات و امکانات درخواستی به همراه هزینه اولیه و ثابت قیمت طراحی سایت درمانگاه را شکل می دهد.
علاوه بر فاکتورهای ذکر شده، فاکتورهای موثر دیگری نیز بر قیمت ساخت سایت درمانگاه نیز وجود دارند. هر اندازه که طراحی گرافیکی مد نظر شما پیچیده تر و منحصر به فرد تر باشد. قیمت طراحی سایت درمانگاه بیشتر خواهد بود.
در نهایت می توان به این نکته اشاره کرد که قیمت راه اندازی سایت درمانگاه یا هزینه طراحی سایت کلینیک از جمله مواردی است که نمی توان به صورت قطعی قیمت آن را بیان کرد. اما قیمت هایی به عنوان قیمت پایه به جهت طراحی سایت درمانگاه وجود دارد.
پلن های در نظر گرفته شده دارای خدمات و امکانات خاصی هستند که اگر هیچ تغییری در آن ها ایجاد نشود می توان به قیمت بیان شده به جهت طراحی سایت درمانگاه به عنوان قیمت تمام شده نگاه کرد. هر اندازه که امکانات و ماژول های اختصاصی شما بیشتر باشد، قیمت نیز بیشتر خواهد بود.

انتخاب شرکت طراحی سایت درمانگاه

به جهت انتخاب شرکتی که طراحی سایت درمانگاه را برای شما انجام دهد، باید هوشمندانه عمل کنید. در واقع انتخاب تیمی قدرتمند با پشتیبانی حرفه ای سبب می شود که شروع کار طراحی سایت شما به صورت حرفه ای بوده و در نهایت ادامه کار با قدرت بیشتری امکان پذیر باشد.
اگر که شما در طراحی وب سایت درمانگاه از تیمی با ضعف های طراحی و عملکردی استفاده کنید، روند پیشرفت سایت شما کند شده و در نهایت شما با مشکلات بسیار زیادی پس از طراحی وب سایت کلینیک روبرو خواهید شد.
ویستا وب به عنوان یکی از با تجربه ترین شرکت های طراحی سایت در زمینه های متفاوت به شما در رسیدن به اهداف مورد نظر در ساخت سایت درمانگاه کمک خواهد کرد. در واقع تیم حرفه ای رایان طراحی سایت درمانگاه را بر اساس ویژگی های مد نظر شما انجام می دهند.
تیم طراحی سایت ویستاوب به خوبی می داند که هدف از ایجاد وب سایت درمانگاه چیست؟ چه خدماتی در طراحی سایت درمانگاه نیاز است؟

در نهایت شما با سپردن طراحی سایت درمانگاه خود به تیم حرفه ای رایان می توانید به ساده ترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان قابل تصور به اهداف خود در رابطه با ساخت سایت درمانگاه دسترسی پیدا کنید.

ثبت دامنه مرحله نخست طراحی سایت درمانگاهی

پس از آنکه شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت درمانگاه را انتخاب کردید، نیاز به ثبت دامنه و انتخاب نام دامنه خواهید داشت.

دامنه به آدرس اینترنتی که سایت به نام آن ثبت می شود گفته می شود. به عنوان مثال دامنه در دنیای واقعی آدرس کلینیک شما است. در انتخاب دامنه بهترین حالت این است که با شرکت طراحی سایت درمانگاهی به صورت دقیق مشورت کنید.
بر اساس فاکتورهای گوگل مرتبط بودن نام دامنه با فعالیت سایت می تواند در موفقیت های آتی تاثیر گذار باشد. به همین جهت در ایجاد وب سایت درمانگاه ، انتخاب نام دامنه از جمله موراد مهم است. ویستا وب به صورت تخصصی و حرفه ای ثبت دامنه را در طراحی وب سایت درمانگاه برای شما انجام خواهد داد. شما با استفاده از مشاوره متخصصین رایان میتوانید بهترین دامنه را به جهت طراحی سایت درمانگاهی خود انتخاب کنید.

مقالات طراحی سایت های کلینیکی و پزشکی  

 1. طراحی سایت پزشکی
 2. طراحی سایت بیمارستانی
 3. طراحی سایت تجهیزات پزشکی
 4. طراحی سایت آزمایشگاهی
 5. طراحی سایت شنوایی سنجی
 6. طراحی سایت تغذیه و رژیم درمانی

ویژگی های مهم سایت کلینیک زیبایی

اولین چیزی که در سایت نظر هر فرد را جلب میکند، ظاهر سایت می باشد. ما قالب سایت کلینیک زیبایی را با توجه به رنگ مورد علاقه شما و رنگ به کاررفته در لوگوی کلینیک طراحی خواهیم کرد. نکته بعدی طراحی صفحات و بخش های مختلف در سایت کلینیک می باشد.

یکی از ویژگی های مهمی که در طراحی وب سایت کلینیک زیبایی باید رعایت شود، امکان نوبت دهی می باشد. در قسمتی از سایت شما ترجیحا در هدر سایت دکمه ای طراحی می شود که مشتریان با کلیک روی آن به صفحه نوبت دهی منتقل می شوند و می توانند خدمات مورد نظرخود را انتخاب کرده و برای مراجعه حضوری به کلینیک به صورت آنلاین نوبت بگیرند.

یکی از بخش هایی که در طراحی سایت جراحی زیبایی تاثیر بسیار مثبت روی مشتریان خواهد گذاشت. منتشر کردن ویدئو و مصاحبه ی بیماران پس از درمان می باشد. شما میتوانید از بیماران خود پس از  استفاده از خدمات مختلف ویدئویی تهیه کنید. بیمار با رضایت خود جلوی دوربین حاضر شود . ما می توانیم برای کلینیک شما بخشی در سایت طراحی کرده و این ویدئوها را منتشر کنیم.

 قرار دادن تصاویر قبل و بعد درمان در سایت های کلینیک زیبایی بسیار مهم است. این تصاویر در سایت جوری طراحی می شود که کاربر با حرکت موس روی تصویر به سمت چپ و راست تغییرات را مشاهده خواهد کرد.

پشتیبانی ویستا وب در طراحی سایت درمانگاه

اگر که شما  ویستا وب را به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت درمانگاه انتخاب کرده اید، بهتر است که در رابطه با نحوه پشتیبانی این شرکت پس از ساخت سایت درمانگاه اطلاعاتی در اختیار داشته باشید. ویستا وب پس از راه اندازی سایت درمانگاه به صورت رایگان ۱۲ ماه پشتیبانی سایت شما را بر عهده خواهد داشت. در نتیجه در این دوره شما در رابطه با پشتیبانی پس از راه اندازی سایت درمانگاه آسوده خاطر خواهند بود.
در صورت بروز هر مشکلی پس از طراحی سایت درمانگاه، رایان به شما در سریع ترین زمان ممکن خدمات صحیح و دقیقی را ارائه می کند تا مشکل سایت شما برطرف شود.
توجه داشته باشید در زمان انتخاب شرکت طراحی سایت درمانگاه باید به پشتیبانی پس از طراحی سایت درمانگاه دقت کنید، زیرا طراحی سایت درمانگاه ابتدایی ترین نقطه شروع بوده و شما در ابتدای کار سایت خود نیاز به پشتیبانی و حمایت خواهید داشت.

5/5

نظرات (2)

 1. الناز
  می 22, 2022 پاسخ

  سلام طراحی سایت کلینیک حرفه ای برای کاشت و پیوند مو چقدر هزینه اش ؟

 2. امیرعلی
  می 22, 2022 پاسخ

  ایا سئو سایت پس از راه اندازی سایت درمانگاهی چه مدت توسط سایت شما پشتیبانی میشود؟

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.